Informacja dla Klientów

Dnia 18.06.2021 (Piątek) Biuro Obsługi Klienta w Jastrzębiu-Zdroju, Radlinie oraz Żorach będzie NIECZYNNE.

Awarie można zgłaszać do Pogotowia Technicznego pod numerem telefonu 507 777 123

Informacja dla Klientów

Dnia 04.05.2021 (Piątek) Biuro Obsługi Klienta w Jastrzębiu-Zdroju, Radlinie oraz Żorach będzie NIECZYNNE.

Awarie można zgłaszać do Pogotowia Technicznego pod numerem telefonu 507 777 123

Nowe Biuro Obsługi Klienta w Radlinie

Miło nam poinformować, że od piątku otwieramy nasze nowe Biuro Obsługi Klienta w Radlinie znajdujące się na parterze budynku Spółdzielni przy ul. Mariackiej 30. Będzie one czynne w poniedziałki w godzinach 14:00 – 16:00 oraz piątki w godzinach 8:00 – 9:00. Istnieje możliwość umówienia się w innych godzinach po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Biuro będzie prowadzić m.in. sprzedaż kluczy elektronicznych do instalowanych przez nasz czytników. Zapraszamy!

Monitoring w Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej w Jastrzębiu – Zdroju

Informacja dla mieszkańców

Informujemy, że w związku z wejściem w życie nowych przepisów dot. ochrony danych osobowych Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa wprowadziła nowe zasady przetwarzania oraz udostępniania nagrań z monitoringów wizyjnych zainstalowanych na zasobach Spółdzielni.

Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje, że wszystkie informacje związane z zabezpieczeniem i wydaniem nagrania z monitoringu jak i z przetwarzaniem Państwa danych osobowych dostępne są na stronie GSM pod adresem: http://www.gsmjastrzebie.pl/ w zakładkach RODO oraz Monitoring.

Instrukcja logowania do monitoringu dla mieszkańców SM „NOWA”

Szanowni Państwo,

 

W celu uzyskania podglądu z kamer należy postępować zgodnie z poniższą instrukcją: (dotyczy komputerów z systemem Windows i Linux, w przypadku innych systemów należy postępować analogicznie).

                W celu zabezpieczenia monitoringu przed nieautoryzowanym dostępem zabronione jest jakiekolwiek przekazywanie danych do logowania osobom trzecim. Dostęp do danych posiadają jedynie uprawnieni użytkownicy monitorowanego obiektu / budynku.

 

  1. Na stronie internetowej www.sacewicz.com należy zalogować się przy użyciu nowych danych do logowania, podanych przez Spółdzielnię Mieszkaniową „NOWA”
  2. Pobrać plik konfiguracyjny poprzez kliknięcie na niebieski przycisk KONFIGURACJA. Zostanie on pobrany i zapisano jako plik „device”

 

 • Pobrać odpowiednią wersję bezpłatnego programu SmartPSS do obsługi rejestratorów marki BCS  np. z  naszej strony internetowej:       WWW.SACEWICZ.COM -> zakładka: DO POBRANIA                                                                            

 

 

(JEŻELI WCZEŚNIEJ BYŁ ZAINSTALOWANY PROGRAM PSS NALEŻY GO ODINSTALOWAĆ I POBRAĆ SmartPSS)

 

 1. Zainstalować program na dysku komputera postępując zgodnie z instrukcjami instalatora programu
 2. Uruchomić program
 3. Wybrać przycisk URZĄDZENIA, a następnie IMPORTUJ
 4. W nowo otwartym oknie kliknąć żółty przycisk folderu
 5. Wybrać plik „device” (prawdopodobnie został zapisany w folderze „Pobrane”) oraz zatwierdzić.
 6. Wrócić do głównego okna programu SmartPSS i kliknąć w ikonkę PODGLĄD NA ŻYWO.
 7. Następnie na naszej stronie www.sacewicz.com nacisnąć zielony przycisk AKTYWUJ.
 8. W programie SmartPSS Prawym przyciskiem myszy kliknąć w nazwę urządzenia, a następnie z wyświetlanego menu wybrać: LOGOWANIE
 9. Pomyślne zalogowanie zostanie potwierdzone odpowiednim komunikatem, a obok nazwy urządzenia pojawi się mały znak „+”
 10. Kliknięcie w znak „+” spowoduje wyświetlenie listy dostępnych kamer
 11. Aby uzyskać podgląd z wybranej kamery z listy należy kliknąć w jedno z 4 okien podglądu w głównym oknie programu (spowoduje to podświetlenie okna na biało)
 12. Dwukrotnie kliknąć na dowolną nazwę kamery (prawidłowo wykonana operacja zakończy się wyświetleniem bieżącego obrazu z kamery w podświetlonym oknie). Podgląd obrazu z innych kamer odbywa się w analogiczny sposób.
 13. Aby wyjść z programu należy kliknąć w przycisk “X” w prawym górnym rogu ekranu.

 

Pobranie programu SmartPSS i pobranie konfiguracji odbywa się jednorazowo. Aktywacja ważna jest 15 minut, aby przedłużyć czas aktywności należy po upływie czasu ponownie kliknąć „Aktywuj”.

W razie trudności prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta lub z Działem Technicznym SM „NOWA”.

 

Jednocześnie informujemy, iż zgłaszanie dewastacji, uszkodzeń oraz innych zdarzeń objętych monitoringiem można dokonywać w osiedlowej Administracji lub w Spółdzielni Mieszkaniowej „NOWA”