Oferta pracy dla instalatorów / serwisantów

Poszukujemy kandydatów na stanowisko instalatora/serwisanta systemów zabezpieczeń

Podstawowe zadania na oferowanym stanowisku polegają na:
– instalacji systemów monitoringu wizyjnego
– instalacji systemów alarmowych
– instalacji systemów kontroli dostępu (czytniki kluczy elektronicznych, domofony, szlabany automatyczne, itp.)
– serwisowaniu, konserwowaniu w/w systemów

Wymagania niezbędne:

– prawo jazdy kat. B,
– dobry stan zdrowia,
– chęć do pracy, samodzielność, kreatywność, zdolność uczenia się
– umiejętność pracy w zespole
– chęć rozwoju zawodowego i zaangażowanie

Wymagania drugorzędne:

– wykształcenie kierunkowe: elektryczne, elektroniczne lub pokrewne
– doświadczenie w branży
– prawo jazdy kategorii „C”,
– uprawnienia do eksploatacji dźwigów osobowych, podnośników koszowych samojezdnych, klimatyzacji
– umiejętności budowlane

Oferujemy:

– pewność zatrudnienia i godne zarobki
– pełne składki ZUS, ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowy pakiet ubezpieczeń socjalnych
– samochód służbowy i niezbędny zestaw narzędzi
– ciekawą i pełną wyzwań pracę w dobrej atmosferze
– możliwość rozwoju zawodowego i awansu
– kursy i szkolenia firmowe
– jednozmianową pracę od godz. 7 do 15

Praca od zaraz w pełnym wymiarze godzin.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy biuro@sacewicz.com lub też składać osobiście w Biurze Obsługi Klienta przy ul. Turystycznej 5 I. Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni do drugiego etapu rekrutacji,

Dodatkowe informacje pod nr tel. 507 777 123

Serdecznie zapraszamy.